Šujam kopā bērnu legingus

Piegrieztne: ZanziBach bērnu legingi (izmēri no 74-140). Piegrieztni bez maksas vari lejupielādēt te.

Šūšanas līmenis: Iesācējs

Vai vēlies šūt bērniem? Vai trikotāžas šūšanā esi pilnīgs iesācējs? Vai trikotāžas vīles un audumi Tev ir pasveši un ievieš zināmas bailes? Tad esi īstajā vietā.

Iemācies šūt bērnu legingus kopā ar mani. Te tu apgūsi kā strādāt ar ZanziBach digitālajām piegrieztnēm. Kā izmantot šo piegrieztni, lai sašūtu dažādus legingu stilus kā arī iemācīsies to visu sašūt kopā gatavos legingos. Vienalga vai Tev mājās ir šujmašīna vai overloks, es parādīšu Tev abus variantus kā vari savam bērnam sašūt skaistus legingus.

Par piegrieztni un kā to izdrukāt?

Uzzini sīkāk par bērnu legingu šūšanas piegrieztni un kā to izmantot. Es Tev palīdzēšu noteikti, kuru izmēru izmantot un ko darīt, ja bērns, kam šuj ietilpst dažādās izmēru kategorijās.

Kādu trikotāžu izmantot un nepieciešamie piederumi?

Ja trikotāžas materiāla pasaule Tev vēl ir sveša, tad šeit Tu iegūsi zināšanas, kādu trikotāžu labāk izmantot bērnu legingu šūšanai un kādi vēl šūšanas piederumi nepieciešami, lai Tev rezultātā izdotos lieliski sašūti legingi?

Bērnu legingu šūšana

Legingi ar iešūto gumiju un atšūtiem galiem

Uzzini, kādas vīles pievienot šujot legingus ar iešūto gumiju un atšūtiem galiem, kā izgriezt legingus no trikotažas un kā sašūt pašus legingus.

Legingi ar atsevišķi piešutu jostiņu un bikšu staras galiem

Uzzini, kā pielāgot pamatpiegrieztni, lai sašūtu legingus ar atsevišķi piešūtu jostu un bikšu staras galiem, kā izgriezt legingus no trikotažas un kā sašūt pašus legingus.