About

Sveicināti, ZanziBach šūšanas radošajā blogā!

IMG_0540

Sveiki! Mani sauc Zanda un man patīk dažādas radošas nodarbes, un visvairāk šūšana un audumu krāsošana ar augiem. Es jau vairākus gadus šuju apģērbu gan sev, gan savai ģimenei un man ir īpašas attiecības ar apģērbu, kuru šuju un nēsāju, jo tas nav vienkārši apģērbs, bet tajā ir ielikta daļiņa no manis, sajūtām un domām.  Man patīk dalīties ar to ko es zinu, un vislabāk es zinu šūšanu un arī šo to no apģērbu kostruēšanas un modelēšanas, tāpēc es esmu, lai kaut daļiņu no savām zināšanām sniegtu arī Tev.

Vai arī Tu vēlies iemācīties šūt un radīt pati savu unikālo apģērbu ar stāstu?

Vai Tu jau šuj, bet meklē papildus iedvesmu un jaunas iztrūkstošas zināšanas?

Vai Tev ir svarīga kvalitāte un izmantotais materiāls apģērbā, kuru nēsā?  

Tas ir lieliski, jo mums daudz, kas ir kopīgs! Tad ļauj man Tev ko jaunu iemācīt!

Šajā blogā es centīšos dalīties ar:

  • Šūšanas izstrukcijām un trikiem, kas Tev palīdzēs jau tūlīt ķerties klāt pie šūšanas prakstizēšanas.
  • Skaidriem Dari pats projektiem, kur soli pa solim Tev izskaidrošu, kā iespējams paveikt konkrētu šūšanas darbiņu.
  • Kā izveidot pašas šūtu garderobi
  • Kā šūt apģērbu bērniem
  • Idejām par jauniem šūšanas projektiem
  • Savu pieredzi audumu krāsošanā ar augiem.
  • Dziļāku informāciju par to, no kurienes nāk mūsu apģērbs un audumi, kā veidot pārdomātākas un veselīgākas izvēles attiecībā uz apģērbu, kuru nēsājam.

Tātad! Vai arī Tu vēlies šūt? Tad sāc TE!


Pavadīsim laiku šujot kopā!

Esmu sociālajos tīklos, tiekamies:  Instagram,  PinterestFacebook

Sazinies ar mani: zanzibach@gmail.com


Par Zandu Bahu

IMG_0858

Drīzumā……..


Šūšanas studijas koncepts

Drīzumā….

Kā radās ZanziBach vārds

ZanziBach ir mistisks tēls, kurš nāk no manas bērnības, šķiet to radīja mans tētis, stāstot stāstus, lai mūs ar māsu nedadz ieinteresētu un iebiedētu. Bērnībā mums bija divi tādi tēli: Zanzibaks un Parababiks. Pirms es sāku nodarboties ar šūšanas apmācību, man bija savs bērnu apģērbu zīmols ZanziBach, kura vārds radās iedvesmojoties gan no Zanzibaka, gan mana vārda un uzvārda. Tā nu šis vārds arī ir palicis, tikai pamainīts virziens – dalīšanās ar manām šūšanas zināšanām, kas ļoti cerams jums ir nepieciešamas un noderīgas. ZanziBach ir saistīts ar manu bērnību, tās ir atmiņas, kas mani ir veidojušas par to, kas es esmu tagad.


Biežāk uzdotie jautājumi

What kind of sewing machine do you use?

I sew with JUKI HZL-F600, PFAFF coverlock 4852. I own also sewing machine PFAFF Select 4.0 (it is amazing machine I sewed with several years, but It needs a new pedal now).

How did you learn to sew?

I learned to sew when I was teenager (Aww it gets me sewing already about 20 years) on a borrowed sewing machine from Burda magazines and lot of trials an errors. Later I graduated sewing and pattern drafting courses and it opened the world to me. Now I am able to design the clothes of my dreams.

What is your style?

My style is kind of mix of feminine, romantic, vintage inspired, natural, simple and shick boho. Sounds crazy, yes :)! I love 30s and 70s dresses and skirts and I have Japanese influence of my style.

What materials you sew with?

In the last years I got serious love about linen fabric so you will find me lot of sewing with linen. I also love Liberty Art Fabrics, boho and flower prints, Ikat fabrics and lace. Usually I use natural materials in my projects, but you will find me sewing also with mix fabrics if I will addicted on a print or fabric feel. I love to mix different fabrics and textures.

What is your top secret to make beautiful garment?

I am a bit of perfectionist. I love perfect seams and iron is my second friend after my sewing machines. So, if you want really good quality item, please be friend with your iron!!!

Do you accept custom orders?

You can request custom order based on the similar garments I offer in my shop. I can also make something special for you only if our style matches and if I will be interested in such kind of project.